Project Image

Forgastro Restaurant POS System

Przedstawiamy Forgastro Restauracja punkt sprzedaży (POS), który pozwala na szybką i efektywną zmianę każdej restauracji w dochodowy i sprawnie funkcjonujący biznes. Dostarczamy wszystkie niezbedne narzędzia, aby pomóc restauracjom osiągnąć sukces. Odający Państwu system i narzędzia, efektywny, skuteczne bardziej niż kiedykolwiek.

Zalety systemu:

Restaurant POS System można dostosować do potrzeb każdej restauracji. System jest przystępny cenowo, został wyposażony, w łatwy do opanowania interfejs użytkownika, który zmniejsza ilość zbędnych ekranów, potrzebnych do przyjęcia zamówienia.

Budowanie relacji z klientami z wykorzystaniem programów lojalnościowych to istotny parametr wpływający na atrakcyjność naszej oferty, system został wyposażony w odpowiedni moduł. Moduł planowania harmonogramu czasu pracy pracowników i zarządzanie listą płac, kolejność wydanych pozycji, pozycje wydane. Narzędzia do optymalizacji, takie jak inteligentne funkcje raportowania. Dostosowanie uprawnień dla poszczególnych grup pracowniczych. Elastyczność dokonywania Płatności, obsługa wielu form płatności, integracja z kartami podarunkowymi, bezobsługowa obsługa płatności Payu.

Aplikacja na smartfony do składania zamówień w pełni kompatybilna z naszym systemem POS. Oferujemy również bezpłatne aktualizacje oprogramowania Nieustannie rozwijamy system o nowe funkcje, aby nadążyć za wymogami jakie stawia dynamicznie rozwijająca sie gastronomia.

Specyfikacja sprzętowa

System jest testowany i wstępnie skonfigurowane, aby zapewnić jakość i niezawodność. Zalecana przeglądarka do obsługi to Google Chrom. Systemowe i sprzętowe funkcje komunikują się płynnie, pozwalając na pełną funkcjonalność i łatwość obsługi. Zapraszamy do poznania pełnego potencjału naszych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

Więcej informacji na temat naszej systemu i funkcji POS prosimy o kontakt na numer telefonu 606 47 20 20. Nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Państwa pytania.