Project Image

Forgastro Pizza POS System

Każda firma jest inna i każdy właściciel zasługuje na mniejszy stres związany z prowadzeniem biznesu. Dlatego opracowaliśmy pizza POS dla tych pizzerii, które potrzebują systemu pokrywającego się z ich specyficznymi potrzebami.

Z naszego systemu pizza POS, możesz mieć pełną kontrolę nad usługą realizacji i dostawy. Możesz:

Śledzić procesy składanych i wysyłanych zamówień, Aplikacja dostawcy na smartfony, śledzenie czasu dostawy, wgląd w historię realizowanych dostaw.

Dzięki wglądowi z każdego miejsca w realizowane zamówienia , nie będziesz musiał się zastanawiać, gdzie jest dostawca lub jaki status ma zamówienie. Po zalogowaniu do systemu Forgastro POS poznasz wszystkie szczegóły każdej dostawy.

Możliwość składania zamówień na własnej stronie internetowej, na smartfony z system android oraz apple

Coraz więcej klientów decyduje się na składanie zamówień przez internet i aplikacjie na smartfony i inne urządzeń mobilne. Zachowania konkurencyjności na lokalnym rynku wymaga zapewnienia mobilnego dostępu do własnej oferty. Podniesienie wygody składania zamówień znacząco wpływa na obrót sprzedaży, a zadowolony klient wraca ponownie.

Narzędzia zwiększające wydajność:

Wszystko, co zwiększa wydajność jest atutem przedsiębiorstwa. Dlatego stworzyliśmy mnóstwo przydatnych funkcji

Zarządzanie franczyzą, Specyfikacja pizzy pół, Płatność On-Line Szyfrowane połączenie, zarządzania płacami, catering i wiele więcej

Jak korzystać z tych narzędzi z naszego systemu zarządzania?.Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć sprzedaż pizzy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji jak stosować systemy POS do restauracji, zadzwoń do nas 606 47 20 20 Skontaktujemy się z tobą aby porozmawiać.